MENÜ
Ankara 32°
Anayurt Gazetesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Amatör Spor Haftası başladı
Spor
10 Ekim 2019 Perşembe 14:02

Amatör Spor Haftası başladı

“Amatör Spor Haftası’’ Başkent Ankara’da kortej yürüyüşü ile başladı.

ANKARA (Anayurt) - Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu ve Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun katkılarıyla, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce oluşturulan Tertip Komitesi tarafınca koordine edilen “Amatör Spor Haftası’’ Başkent Ankara’da kortej yürüyüşü ile başladı.

Altındağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün önünde başlayan yürüyüş, Ulus Atatürk heykelinde Saygı Duruşu, İstiklal Marşı ve çelenk bırakma töreni ile gerçekleşti.

 

Program 19 Mayıs dış sahalarda oynanan Ampute milli takım sporcularında yer aldığı şöhretler karması futbol müsabakası ile sona erdi.

 

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında yapılan kortej yürüyüşüne, Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Kandazoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ferhat Türkoğlu, Altındağ Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Abdullah Ayar, TASKK Mali Sekreteri ve TFF Futbol İl Temsilcisi Hatip Çopur, Milli Haltercimiz Halil Mutlu, Amatör Spor Kulüp temsilcileri, antrenör ve sporcular katıldı.
Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Anayurt Gazetesi