Amatör ailesi iftarda buluştu

Spor

17 Mayıs 2019 Cuma 14:19

Ankara amatör ailesi Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. Başkan Kandazoğlu, katılımlarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek konuklara teşekkür etti.

A. Cevat UĞRAŞ

ANKARA (Anayurt) – Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (Ankara ASKF)  tarafından düzenlenen iftar yemeğinde Ankara amatör ailesi bir araya geldi. Hoşgörü ve paylaşmanın  anlam kazandığı Ramazan ayı dolayısı ile her sene birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla düzenlenen ve geleneksel hale getirilen Ankara ASKF  iftar  yemeği Ulucanlar Kapalı Cezaevi Müzesi Marangozhane bölümünde  gerçekleştirildi.

Ankara ASKF’nin geleneksel İftar yemeğine, amatör spor kulüpleri Başkan, yönetici ve antrenörlerinin yanı sıra Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Altındağ İlçe Başkanları ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Altındağ Meclis Üyeleri, TKİ Genel Müdürü  Ömer Bayrak, ASKF kurucu başkanlarından ve TASKK Onur Kurulu Üyeleri Rıza Sümer ve Oktay Yücel,  Gençlik ve Spor Konfederasyonu Başkanı Ferudun Cevahiroğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Taban Birlik Başkanlarımız ile Kurul Üyeleri  katıldı.

İftar yemeğinde kısa bir konuşma yapan Ankara ASKF Başkanı Murat Kandazoğlu; düzenledikleri iftar yemeğine katılımlarından dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti. Başkan Kandazoğlu; “Ramazan hepimize hayırlı olsun. Cenabı Allah inşallah tutmuş olduğunuz oruçları kabul eder. Yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum. Uzaktan yakından gelen herkese teşekkür ediyorum. Herkesin ayağına sağlık” diye konuştu.

Amatör spor camiasının oldukça yoğun katılım sağladığı ve keyifli geçen iftar yemeğinde sporankara.org web sitesi sahibi Metin Karagöz  amatör spor camiasına hizmetlerinden dolayı Ankara ASKF Başkanı   Kandazoğlu’na plaket  takdim etti.

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2017 Anayurt Gazetesi
İletişim