MENÜ
Ankara 32°
Anayurt Gazetesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Ata’yı karşılamaya hazırlanıyorlar
Magazin
2 Ekim 2019 Çarşamba 13:30

Ata’yı karşılamaya hazırlanıyorlar

Ankara Kulübü Derneği'inin, Atatürk'ün Ankara 'ya Gelişinin 100.Yıl etkinliklerinin başlamasına sayılı günler kala çalışmalar tüm hızı ile sürüyor.

Melike BOSTAN

ANKARA (Anayurt) - Başkent Ankara'nın en eski ve en köklü sivil toplum kuruluşundan olan Ankara Kulübü Derneği  tüm şubeleri ile  bu müstesna günleri görkemli bir şekilde kutlamak için gece gündüz demeden çalışıyorlar. Ankara Kulübü Derneği  Keçiören Şubesi'nde de çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor.

Keçiören Şubesi Başkanı Yaşar Güney, çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Güney, tüm Ankara ve Türkiye için çok özel günlerin bu yıl 100.yılını kutlayacak olmanın büyük heyecanını yaşadıklarını söyledi. Başkan Güney, "Mustafa Kemal Atatürk'ün Ankara'ya gelişinin bu yıl 100.yılını kutlayacak olmanın büyük heyecanını yaşıyoruz. 27 Aralık 2019 bir ulusun kaderine maya olan önemli bir kilometre taşıdır. Şube olarak Genel Başkanımız Metin Özarslan’ın direktifleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

ATAMIZI KARŞILAMAYA HAZIRLANIYORUZ

Tüm Ankaralıları Ankara Konağı’na davet eden Başkan Güney , “Üçbin atlı, beşbin seymenle Dikmen Keklik Pınarı'nda atamızı karşılamaya hazırlanıyoruz. Tüm Ankaralıları Yenimahalle  Ankara Konağı'nda  her perşembe saat 20:00'deki  çalışmalarımıza Ankara Kulübü Derneği Keçiören Şubesi olarak bekliyoruz. Bu özel ve anlamlı gününü hep birlikte görkemli törenlerle kutlamalıyız "diye konuştu.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Anayurt Gazetesi