#Bizimfest, bu yazın en heyecanlı festivali olacak

Magazin

16 Temmuz 2019 Salı 16:55

Bu yazın en heyecanlı festivallerinden biri olması beklenen #BİZİMFEST; 25, 26,27,28 Temmuz 2019 günlerinde Balıkesir Edremit Zeytinli Altınkum Dalyan Sahili’nde binlerce müzikseverin katılımı ile gerçekleşecek.

Özgür GÜVENÇ

İSTANBUL (Anayurt) - Bu yazın en heyecanlı festivallerinden biri olması beklenen #BİZİMFEST; 25, 26,27,28 Temmuz 2019 günlerinde Balıkesir Edremit Zeytinli Altınkum Dalyan Sahili’nde binlerce müzikseverin katılımı ile gerçekleşecek. Motto’sunun eğlence olduğu 150 dönümlük arazi içerisinde düzenlenen Bizim Fest Zeytinli Festivali; ana sahnesinde 35 grup ve müzisyeni ağırlamaya hazır. Ben Fero, Haluk Levent, Redd, Zakkum, Can Bonomo, Edis, Aylin Aslım, Sagopa Kajmer, Büyük Ev Abluka, Gazapizm gibi isimlerin olduğu BizimFest, Zeytinli’nin en yeni eğlence ve müzik festivalinde özgürlük bizim, gençlik bizim, festival bizim, müzik bizim, eğlence bizim denilerek 4 güne yayılacak.

BizimFest'te yer alacaklar

Türkiye’nin dört bir yanından katılım sağlayacak müzikseverleri ile 4 gün sürecek festivalde, rock, elektronik, rap gibi müzik tarzlarının yanı sıra her günün sonunda gerçekleşecek after partilerde, Anıl Piyancı, Gazapizim, Şehinşah haricinde tanınmış dj’lerard arda sahne alarak sabahın ilk ışıklarına kadar eğlencenin dozunu arttıracak.

Festival, bu yıl ana sahnede ilginç ve öze grupların yanı sıra kitlelerin yakından takip ettiği isimler performanslarına ev sahipliği yapacak. Festivalin ilk günü Ben Fero, Redd, Zakkum, Emir Can İğrek, Ozbi & Gülce Duru, Mavi Gri, Sonraki İstasyon,ikinci gün Cuma; Can Bonomo, Büyük Ev Ablukada, Kuratalan Ekspress, Ahmet Aslan, Yener Çevik, Vera, Öfkeli Kalabalık,üçüncü gün Cumartesi; Haluk Levent, Yüksek Sadakat, Oğuzhan Uğur, Ufuk Beydemir, Eda Baba, İkiye On Kala, Kubilay Karça, son gün Pazar; Edis, SagopaKajmeri Aylin Aslım, Selçuk Balcı, Necati ve Saykolar, Pelin Gedik, Bağzıları, Emre Şahin gençlerle birlikte olacak.

Festival kapsamında yalnızca konserler değil, alan içinde kurulan yerlerde oyunlar, su sporları, colorparty, yarışmalar, turnuvalar, e-spor, sanat atölyeleri, kitap çadırları, şişme oyun grupları, zeka atölyeleri, yarışma parkuru, sokak tiyatrosu gibi farklı tarzlarda eğlenceli etkinliklere yer verilirken gün boyu denizle içiçe yaşama konserlerin başlamasına dek sürecek.

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2017 Anayurt Gazetesi
İletişim