İYİ Parti’den SAKÜDER Akademiye ziyaret

Ankara

16 Kasım 2019 Cumartesi 14:43

İYİ Parti Sivil Toplum Kuruluşlarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal ve Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mecit Hazır SAKÜDER Akademi Sanat Merkezi’ni ziyaret etti.

ANKARA (Anayurt) -  İYİ Parti Sivil Toplum Kuruluşlarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Dr. Tuba Vural Çokal ve Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Mecit Hazır SAKÜDER Akademi Sanat Merkezi’ni ziyaret etti.

SAKÜDER Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eser, ziyaretle ilgili olarak “ SAKÜDER Akademi Sanat Merkezimiz yine önemli bir konuğu ağırladı. Bu ziyaret toplantısında değerli Başkan Yardımcımıza SAKÜDER faaliyetleri üzerine bilgiler verilirken, Sanat projeleri hakkında da açıklayıcı paylaşımlarda bulunuldu. Daha sonra sanat Galerimizi gezerek sergideki eserler ve sanatçılar hakkında da  Dr. Tuba Vural Çokal   bilgilendirildi, o esnada atölye çalışmalarını sürdüren sanatçı Erkan Geniş  Hocamızla da  çalışmaları hakkında bilgi edinen sayın Tuba hanım. çalışma esnasındaki atölye arkadaşlarımızla birlikte anı fotoğrafı çektirdi.

İYİ Parti’yi temsilen genel başkan yardımcımızın SAKÜDER'e yapmış olduğu bu ziyaretten dolayı Yönetim kurulu Başkanı olarak mutluluk duyar,  STK'lara olan ilgi ve sanata desteklerinden dolayı kurumumuz olarak şükranlarımızı bir kez daha sunarız” diye konuştu.

 

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2017 Anayurt Gazetesi
İletişim