Karaalioğlu Parkı’nda Girit rüzgrı esti

Akdeniz Bölgesi

13 Mayıs 2019 Pazartesi 13:49

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Geleneksel Ramazan Etkinliklerinde Girit rüzgârı esti. Unutulmaz bir müzik şöleni yaşanan geceye Antalya’da yaşayan çok sayıda Girit kökenli vatandaş da katıldı.

ANTALYA (Anayurt)- Büyükşehir Belediyesi’nin 1 ay boyunca Antalyalılara nostalji yaşatacağı Ramazan    Etkinlikleri tüm coşkusuyla sürüyor.

Antalyalılar iftar sonrası etkinliklerin düzenlendiği Karaalioğlu Park’ına akın ederken, bir yandan çaylarını yudumluyor, bir yandan da alışveriş yapıyor. Antalyalılar  her gece farklı bir etkinliğin düzenlendiği    organizasyonda keyifli saatler geçiriyor.

SERPİL DOĞAN KONSER VERDİ

Karaalioğlu Parkı’ndaki Ramazan Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen hemşeri gecelerinde bu kez Giritliler Gecesi düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Antalya Giritliler Derneği ile birlikte düzenlenen gecede sevilen sanatçı Serpil    Doğan Konser verdi. Akdeniz’in sıcaklığını yansıtan Yunanca ve Türkçe birçok sevilen eseri seslendiren sanatçı Antalyalılara güzel bir akşam yaşattı.

Gecenin atmosferine kapılan izleyicilerde sanatçıya eşlik ederek hep bir ağızdan şarkılara eşlik etti.

BAŞKAN BÖCEK’E TEŞEKKÜR

Gecenin sonunda Antalya Giritliler Derneği adına konuşan dernek başkanı Başkanı Ali Cem Çon “Giritliler olarak Antalya’da yine unutulmaz bir akşamı daha birlikte yaşadık. Antalyalı vatandaşlarımızla kucaklaştığımız bu güzel ortamı bizlere sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek’e çok teşekkür ederiz” dedi. 

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2017 Anayurt Gazetesi
İletişim