MENÜ
Ankara 33°
Anayurt Gazetesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Keçiören’de şikayet sayısı 38’e düştü
Türkiye
14 Kasım 2019 Perşembe 13:06

Keçiören’de şikayet sayısı 38’e düştü

Keçiörenlilerin şikayetlerini belediyeye iletebilecekleri masalar olduğunu ifade eden Altınok, “Vatandaşlarımızın şikayetlerine en geç 3 gün içerisinde yanıt veriyoruz. Ayda şikayet sayısı bindi, şimdi 38’e düştü” diye konuştu.

Tamer Arda ERŞİN 

ANKARA- Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok’u Ankara Tekstil Sanayicileri Derneği (ATESAN) üyeleri ziyaret etti. Altınok ziyaret sırasında değerlendirmelerde bulundu.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, ATESAN Başkanı Ahmet Yaşar Tanrıverdi, Başkan Yardımcı Halit Zorba ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. Konuklarıyla Türkiye ekonomisi ve Ankara basının durumu üzerine sohbet eden Altınok, ziyaret sonrasında Anayurt Gazetesi’ne değerlendirmelerde bulundu.

‘ŞİKAYET SAYISI 38’E DÜŞTÜ’

Altınok seçim sürecindeki vaatlerini hayata geçirmeye devam edeceklerini belirterek, “Vatandaşa ne sözümüz varsa tamamını gerçekleştireceğiz. Söz vermediğimiz projeler de var, bunları da yapacağız” dedi. Keçiörenlilerin şikayetlerini belediyeye iletebilecekleri masalar olduğunu ifade eden Altınok, “Vatandaşlarımızın şikayetlerine en geç 3 gün içerisinde yanıt veriyoruz. Ayda şikayet sayısı bindi, şimdi 38’e düştü” diye konuştu. Uyuşturucu bağımlılığını önlemek konusunda yaptıkları çalışmaları da anlatan Altınok, “Biz parklarımıza ve bahçelerimize ciddi anlamda bakıyoruz, polis de ciddi operasyonlar yapıyor. Şu anda yüzde 80 oranında düşüş var” diye ilçedeki vaka sayısının düştüğünü ifade etti.  

‘AYAKLARI ÜZERİNDE DURAN BİR TÜRKİYE VAR’

Altınok Türkiye ekonomisi üzerine değerlendirmede bulunarak, “Türkiye’nin sıkıntısı siyasi. Papazdan başladı. ABD bize ‘otur yerine’ diyor. Türkiye’nin savunma sistemi yok. ABD vermiyor. Niye, ‘bana gebe kal’ diye. Türkiye Rusya’dan alırım diyor, ABD ekonomik ambargo uygularız diyor. Tabi son Suriye operasyonun yapılması lazımdı. Türkiye az bedel ödeyerek ileride çok bedel ödemenin önüne geçecek. Ayakları üzerinde duran bir Türkiye var artık ve bunun bedelini ödüyoruz. Dünyada en önemli koz ekonomi. Türkiye’nin borçları vardı ama Dünyada artık hara bollaştı ve kredi faizleri düşmeye başladı. Türkiye için önümüzdeki süreç daha kolay olur” diye konuştu.

‘ANKARA’NIN GÜNDEMİNİ TUTMASI LAZIM’

ATESAN Başkanı Tanrıverdi derneklerinden  “Ankara’daki firmaları tek çatı altında toplarken ulusal ve uluslararası alanda tanıtımına ve gelişimine de katkı sunmayı amaçlıyor. Derneğin amaçlarında bir diğeri ise ulusal ve uluslararası fuarlara üyelerinin katılımını teşvik ederek iş birliğini sağlamak” diye bahsetti.  Başkan Yardımcısı Zorba ise Anayurt Gazetesi’nin hissesini alarak medya sektörüne girdiğini söyledi. Başkan Altınok ise “Ankara’nın ne gazetesi ne de televizyonu var. Gazetenin Ankara’nın gündemini tutması lazım” tavsiyesinde bulundu.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Anayurt Gazetesi