Kocakök ailesinin mutlu günü

Magazin

11 Eylül 2019 Çarşamba 12:57

Ciner Grubu Kazan Soda Lojistik Müdürü Recep Kocakök ve Ressam Mukaddes Kocakök çiftinin kızı ODTÜ mezunu Bahar Kocakök, yaşamını ODTÜ mezunu Ali Serin ile birleştirdi.

Nihat ÜNAL

ANKARA (Anayurt) - Ciner Grubu Kazan Soda Lojistik Müdürü Recep Kocakök ve Ressam Mukaddes Kocakök çiftinin kızı ODTÜ mezunu Bahar Kocakök, yaşamını ODTÜ mezunu Ali Serin ile birleştirdi. Türk Japon Vakfı’nda düzenlenen nikâh merasimine aile fertleri, dostları, arkadaşları ve sevenlerinden oluşan çok sayıda davetli katılırken, nikâh sonrasında ikramlar ve müzik eşliğinde kokteyl düzenlendi.

Mukaddes-Recep Kocakök ile Sevim-Halil Serin çiftinin konukları kapıda karşıladığı nikâh töreninde, genç çiftin şahitliğini üniversiteden yakın arkadaşları yaptı. Kıyılan nikâh sonrası Bahar-Ali çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Nikâh merasiminin ardından kokteyl salonunda ilk danslarını gerçekleştiren genç çift, kendilerini yalnız bırakmayan aile fertleriyle ve dostlarıyla mutluluklarını paylaştı. Çalan şarkılar eşliğinde Bahar-Ali çifti ve davetliler, gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendi.  Genç çift balayı için Bodrum’u tercih etti. 

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2017 Anayurt Gazetesi
İletişim