Köseler’de alt yapı çalışmaları tamamlandı

Marmara Bölgesi

19 Temmuz 2019 Cuma 15:12

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, köy yollarını da ihmal etmiyor. Daha önce alt yapı çalışmaları tamamlanan Dilovası ilçesi Köseler Köyü’nün, tüm üst yapı çalışmaları tamamlandı.

 

 

KOCAELİ(Anayurt)- Büyükşehir Belediyesi Dilovası ilçesi Köseler Köyünde alt yapı çalışmalarından sonra, üst yapı çalışmalarını tamamlandı Şehir merkezlerindeki yolların işlevliğine ve bakımına önem veren Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, köy yollarını da ihmal etmiyor. Daha önce alt yapı çalışmaları tamamlanan Dilovası ilçesi Köseler Köyü’nün, tüm üst yapı çalışmaları tamamlandı.


25 BİN METREKARE PARKE YAPILDI

 

Çalışmalar kapsamında Dilovası ilçesi Köseler Köyü içindeki ve çevre yollarında 25 bin metrekare parke imalatı tapıldı. Kaldırım çalışmaları çerçevesinde 6 bin metre bordür imalatı gerçekleştirildi. Ayrıca çalışmalar kapsamında 2 bin 500 ton asfalt serimi gerçekleştirildi.

 

ALT YAPI NEDENİYLE YOLLARDA BOZULMALAR OLUŞMUŞTU


Büyükşehir Belediyesi Dilovası’ndaki tüm köylerin, alt yapı çalışmaları geçtiğimiz yıllarda tamamlamıştı. Köseler köyünde de yapılan alt yapı çalışmaları nedeniyle köy içi ve dışındaki yollarda bozulmalar olmuştu. Yapılan bu çalışma ile Köseler Köyü’nün tüm alt ve üst yapı çalışmaları tamamlanmış oldu.

 

MUHTARDAN BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

 

Köylerinin alt ve üst yapı işlerinin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıldığını belirten Köseler Köyü Muhtarı Selami Toklar “Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum, çok güzel çalışmalar yaptılar. İlk önce İSU alt yapıyı bitirdi, daha sonra da Büyükşehir Belediyemiz üst yapıyı tamamladı. Kanalizasyon çalışmamız bitti, doğalgazımız geldi. Büyükşehir Belediyesi köyümüzü çok güzel hale getirdi.” şeklinde konuştu.

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2017 Anayurt Gazetesi
İletişim