MENÜ
Ankara 20°
Anayurt Gazetesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Milyonfest’in yıldızı Şebnem Ferah’tı
Magazin
22 Temmuz 2019 Pazartesi 14:00

Milyonfest’in yıldızı Şebnem Ferah’tı

Milyon Yapım organizasyonuyla geçen yıl ilki düzenlenen MilyonFest İstanbul, bu yıl 18-21 Temmuz tarihleri arasında yine Milyon Beach Kilyos’ta kapılarını açtı. İkincisi yapılan festivalin Cumartesi günü yıldızı Şebnem Ferah oldu.

Özgür GÜVENÇ

İSTANBUL (Anayurt) - Yayınladığı ilk albümü “Kadın”dan bu yana söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliği ile Türk müzik tarihinde önemli bir yer edinen Şebnem Ferah, Çakıl Taşları ile başladığı konserine son albümünden “Bir Başka Yol Var” ve “Parmak İzi” şarkıları ile devam etti.

KONSERE KAYKAYLA GELDİM

Konseri şarkıları ile açtıktan sonra alanı dolduran onbinlerce müzikseverle sohbet etmeye başlayan Ferah;’ İyi vakit geçiriyor musunuz? Burdan nasıl gözüktüğünüzü bilseniz. Bu tarafta deniz, gerçi şimdi biraz karardı ilk sahneye çıktığımızda; denizi, kayalıkları, sizi ve bu güzel ışıkları ve geceyi aynı anda görebildik. Sanıyorum o sırada İstanbul’daki en şanslı müzisyenlerdendik. Oturduğum yere ilk kez yakın bir yerde konser oluyor. Bugün buraya kaykay ile geldim. İlk kez hiç geç kalma sorunu yaşamadan ne güzelmiş böyle. Sevgili dostlarım her biriniz geldiğiniz için sağolun varolun. Umarım hepiniz güzel vakit geçiriyorsunuzdur. Bazen baktığım zaman biliyorum bazı şeyler size zor geliyor olabilir ama sizlerin yaşlarındayken böyle bir şey yaşamış olsam herhalde çıldırırdım. O yüzden her şeyi boşverin. Ve güzel havanın, denizin, gecenin, kumsalın, müziğin, yanınızdaki sevdiklerinizin ellerini kollarını öpün… Tekrar hoşgeldiniz.’ diyerek yeni video klip şarkısı “Koridor”la konsere devam etti.

‘Koridor’  şarkısı başladığı andan itibaren on binlerce kişi marş söyler gibi eşlik etti. Festival coşkusunun hiç eksilmeden devam ettiği konserde Şebnem Ferah’a sahnede müzisyen arkadaşları, Ozan Tügen(klavyeler), Barış Manisa (gitar), Buket Doran (bas gitar), Aykan İlkan(davul), Serdar Barçın (flüt) ve Ceren Tügen (vokal) eşlik etti.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Anayurt Gazetesi