Sevilen şarkıcılardan ücretsiz cumartesi konserleri

Magazin

13 Temmuz 2019 Cumartesi 17:11

İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Anatolium Marmara Avm'de her cumartesi günü ücretsiz dinlenebilecek 6 ay sürecek konserler başlıyor.

Özgür GÜVENÇ

İSTANBUL (Anayurt) - İstanbul Anadolu Yakasında bulunan Anatolium Marmara Avm'de her cumartesi günü ücretsiz dinlenebilecek 6 ay sürecek konserler başlıyor. Gripin, Manga, Gece Yolcuları,Ezginin Günlüğü, Yeni Türkü gibi toplulukların yanı sıra Klasik Türk Müziğinde Ümit Sayından Yeşim Salkım'a, farklı ülke müziklerinde Suzan kardeşten hafif batı müziğimizin sevilenleri Eda Metin Özülkü'den İlhan Şeşen'e kadar bir çok sevilen müzisyen konserlerde yer alacak.

Cumartesi Konserleri olarak adlandırılan Cumartesi günlerinin akşamında sırasıyla her hafta sevilen bir sanatçı müzikseverlerle buluşacak. 25 ünlü isimle, 25 muhteşem konsere yer verilirken ilk konser bugün İlyas Yalçıntaş ile başlayacak. Aralık’ ayının sonunda İlhan Şeşen ile  konserler sona erecek.

İstanbul'un Anadolu yakasında Kartal E5 üzeri Anadolu Adliyesi karşısısında bulunan Anatolium Marmara AVM'nin ücretsiz  dinlenilecek müzikli hafta sonlarında sırasıyla; İlyas  Yalçıntaş,  Gripin,  Fatma Turgut , Suzan Kardeş, Mehmet Erdem, Eypio, Manga,  Eda & Metin Özülkü, Gökhan Türkmen, Rubato,

Cem Belevi, Derya Uluğ, Gece Yolcuları, Ümit Sayın, Yeşim Salkım, Meltem Cumbul, Özgün, Ezginin Günlüğü, Yonca Lodi, Pamela, Kasım Aydilge, Bora Öztoprak, Yeni Türkü, Özer Atik, İlhan Şeşen yer alacak. 

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2017 Anayurt Gazetesi
İletişim