Sürücü ve yayalar bilgilendirildi

Karadeniz Bölgesi

11 Mayıs 2019 Cumartesi 14:04

Karayolu Trafik Haftası kutlamaları kapsamında araç sürücülerine ve yayalara bilgilendirme broşürleri dağıtıldı.

Necdet AYDEMİR

BARTIN (Anayurt) -2019 yılı Karayolu Trafik Haftası etkinlikleri kapsamında Davut Fırıncıoğlu Caddesi Kapalı Pazaryerinde bir dizi etkinlik gerçekleştirildi.

Ülke genelinde çeşitli etkinliklerle kutlanan Karayolu Trafik Haftası Bartın ‘dada kutlandı. Kapalı Pazaryerinde, Vali Sinan Güner, İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Yavuz Selim    Kapancı, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşların  katıldığı etkinlikte, İl Sağlık  Müdürlüğü ve AFAD görevlileri tarafından stant açılışı yapıldı.

VATANDAŞLAR AFİŞ, BROŞÜR VE MATERYALLER İLE BİLGİLENDİRİLDİ

Stant alanında vatandaşlarda trafik konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla bilgilendirici afiş, broşür ve materyaller ile bilgilendirildi. Stant alanlıdaki etkinliklerden sonra  Zonguldak yolu Terminal Kavşağında bulunan Nef Polis Uygulama Noktasında bulunan Yaşam Tünelinde sürücülerimize yaya öncelikli trafik kamu spotu video gösterimi bilgilendirme faaliyeti yapıldı. Yaşam Çadırındaki etkinlikten sonra "Öncelik Hayatın     Öncelik  Yayanın " kampanyası kapsamında Davut Fırıcıoğlu Lisesi önündeki yaya geçidinde yayalara ve araç sürücülerine  bilgilendirme faaliyetleri kapsamında broşür dağıtımı yapıldı.

 

  Yorum Ekle

  Yorumlar


   Bu haber henüz yorumlanmamış...

  Benzer Haberler


Copyright 2017 Anayurt Gazetesi
İletişim