MENÜ
Ankara 32°
Anayurt Gazetesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Timoçin ve Efe Ailelerinin düğünü güzeldi
Magazin
7 Ekim 2019 Pazartesi 14:09

Timoçin ve Efe Ailelerinin düğünü güzeldi

Ankara “Merkez Ordu Evi Nilüfer” Salonunda gönüllerde özlemi duyulan görkemli bir düğün töreni vardı.

Nihat ÜNAL

ANKARA (Anayurt) - Türk Hematoloji Derneği Basın Yayın Yöneticisi Bengü Timoçin ile T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Sosyal Medya Uzmanı Yaman Efe görkemli bir düğün töreni ile evlendiler.

Düğüne; T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha KOÇ,Türk Hematoloji Derneği Başkanı Prof. Dr. Güner Hayri Özsan, Prof. Dr. Zafer Öner, Rahmetli bakanımız Mustafa Taşar'ın eşi Gülderen Taşar ve kızı Gonca Taşar, KİLYAD Genel Başkanı Gazeteci-Yazar M. Yahya Efe, Diş doktoru Dr. Ethem Yıldırım ile her iki tarafın yakın aile dostlarının yanı sıra; çok sayıda öğretim üyeleri, bürokratlar ve işadamları davetliydi. Düğüne o kadar çok çiçek gelmişti ki, giriş çiçek bahçesine dönmüştü adeta.

Bir moda evinde, özel olarak diktirilen gelinlik Bengü’ye çok yakışmıştı. Yakışıklı damat Yaman’ın kolunda tören salonuna girerken, bir kraliçe kadar mağrur ve güzeldi. “Allah nazardan saklasın” dedirtti herkese.  Genç çiftlerin nikâh şahitliğini; Prof. Dr. Zafer Öner ile Mustafa Ülker yaptı.

Nikâh kıyılırken; gelinin annesi Nurseli hanım ile damadın annesi Türkan hanım oldukça heyecanlı ve mutluydu. Gelin hanımın teyzeleri; Günseli Akel ve Fatma Bozoğlu da bu heyecanı birlikte yaşadılar.

Nikahtan sonra damadın anne ve babası birlikte masaları tek tek dolaşarak bütün davetlilerle ayrı ayrı ilgilendiler.

Damat tarafı Kilisli olduğu için, düğünde çok sayıda Kilisli davetli vardı. Damadın babası Kahraman Efe, çok neşeliydi. Esprili konuşmaları ile masaların ilgi odağı oldu.

Orkestranın çaldığı birbirinden güzel parçalar gönüllere hitap ederken, nikâhtan sonra gelin ve damadın dansı, beğeni ile izlendi. Gelin ve damadın yakınları bu dansı izlerken duygulu anlar yaşadılar.

Geç vakitlere kadar devam eden gecede davetliler gönüllerince yiyip içip eğlenerek güzellikleri paylaşarak çoğalttılar. Çünkü düğün güzeldi.

Timoçin ve Efe Aileleri de, çocuklarının mürüvvetini gördükleri için heyecanlı, sevinçli, duygulu ve mutluydular.

Anayurt Gazetesi olarak bizden de en güzel mutluluk onlara.Timoçin ve Efe Ailelerini kutluyor, gençlere ömür boyu mutluluklar diliyoruz..

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2020 Anayurt Gazetesi